انجام سمینار کارشناسی ارشد

انجام سمینار کارشناسی ارشد

اولین مرحله در آغاز روند تحقیقاتی برای دانشجویان کارشناسی ارشد آشنایی با روش های تحقیق علمی در درس سمینار می باشد. تیم پروژه مارکت با بهره گیری از متخصصان و فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های تهران و سراسر کشور آمادگی دارد تا سمینار کارشناسی ارشد شما دانشجویان عزیز در تمامی رشته ها من جمله مهندسی برق، مکانیک، عمران، کامپیوتر، مهندسی شیمی، علوم پایه و رشته های هنر را در کمترین زمان و با قیمت مناسب به انجام رساند. خدمات انجام سمینار کارشناسی ارشد در پروژه مارکت بصورت حرفه ای و با رعایت تمامی اصول نگارشی و اصول ارائه مطلب می باشد.

سمینار کارشناسی چیست؟


درس گروهی یا سمینار (seminar) درسی دانشگاهی مقطع کارشناسی ارشد می باشد که دانشجو بطور فردی باید در حضور جمع در خصوص موضوع علمی که پیش تر درباره آن تحقیق کرده است، صحبت کند و آن را به کمک اسلایدهایی در پاورپوینت ارائه دهد. این درس استاد واحدی ندارد. ازجمله اهدافی که برای قراردادن این درس در دانشگاه وجود داشته، اینست که دانشجویان با استفاده از نمونه های عملی که در حوزه های میدانی پژوهش شده است، بتوانند با مسائل آشنا شوند و نحوه ارایه مطلب علمی را بیاموزند.

انواع ارائه سمینار کارشناسی ارشد و دکتری:


بطور کلی چند دسته اساسی جهت انجام سمینار کارشناسی ارشد و دکتری وجود دارد: دسته اول اینست که موضوع سمینار باید با درس مرتبط باشد و اغلب بخشی از نمره درس به ارائه سمینار اختصاص پیدا می کند. دسته دوم ارائه سمینار براساس پژوهش های علمی و مقالات مربوط به کنفرانس های مرتبط با رشته دانشجویان می باشد. در این نوع سمینار دانشجو با ارسال مقاله (درصورت پذیرفته شدن) آن را بصورت شفاهی ارائه می کند. دسته سوم هم ارائه های مربوط به پایان نامه می باشد که شامل پیشنهاد موضوع پایان نامه، ارائه گزارش پیشرفت کار و دفاع نهایی از رساله دکتری یا پایان‌نامه کارشناسی ارشد می باشد.

سفارش انجام سمینار در پروژه مارکت


جهت ثبت سفارش انجام سمینار خود کافسیت موضوع سمینار خود را از طریق فرم سفارش برای ما ارسال نمایید. کارشناسان ما پس از بررسی سفارش شما منابع لازم را برای گردآوری مطلب در موضوع سمینارتان را گردآوری نموده و به اطلاع شما خواهد رساند.خدمات پروژه مارکت در زمینه انجام سمینار

گردآوری مطالب و فصل بندی سمینار

انجام سمینار کارشناسی ارشد

انجام تایپ و صفحه بندی سمینار در ورد


پرسش‌های متداول درباره انجام سمینار کارشناسی ارشد

1هزینه ارسال سفارش سمینار برای پروژه مارکت و بررسی اولیه چقدر است؟
ارسال سفارش در پروژه مارکت رایگان است. شما میتوانید بصورت رایگان درخواست انجام سمینار خود را ارسال کنید و بعد از ارزیابی و قیمت گذاری، برای انجام پروژه تصمیم بگیرید.
2نحوه قیمت گذاری سفارش سمینار من چگونه است؟
سمینار شما بر اساس زمان لازم برای انجام و میزان سختی قیمت گذاری خواهد شد. برای قیمت گذاری پروژه خود از قسمت سفارش پروژه اقدام کنید.
3بررسی و قیمت گذاری سمینار من چقدر زمان خواهد برد؟
تمامی سفارشات در پروژه مارکت ظرف یک الی دو روز کاری بررسی و قیمت گذاری خواهند شد. در صورت فوری بودن پروژه خود می‌توانید برای پیگیری سریعتر به پشتیبانی پروژه مارکت اطلاع دهید.
4در صورت عدم انجام مناسب سمینار خود چکار باید بکنم؟
تمامی پروژه های انجام شده در پروژه مارکت ۷۲ ساعت مهلت بررسی دارند و در صورت مغایرت فایل تحویلی با درخواست کارفرما، اصلاح پروژه بصورت رایگان انجام می‌پذیرد.
5من تمایل به همکاری با پروژه مارکت دارم، چکار باید بکنم؟
برای همکاری با پروژه مارکت از قسمت همکاری با ما اقدام کنید. پروژه مارکت از همکاری با افراد توانمند همواره استقبال می‌کند.

سفارش سمینار کارشناسی ارشد

جهت ثبت سفارش خود برای انجام سفارش سمینار کارشناسی ارشد اینجا کلیک کنید

به فروشگاه پروژه مارکت سر بزنید!

فروش پاورپوینت آماده، تم های زیبا، تم پاورپوینت کارشناسی ارشد، پاورپوینت جلسه دفاع و هزاران محصول دیگر...