انجام پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

انجام پاور پوینت حرفه ای تخصصی

ارائه مطلب قوی و موثر برای بسیاری از افراد، بازاریابان و مدیران در بسیاری از امور تخصصی مهم است. ساخت پاورپوینت حرفه ای و استفاده از تکنیک های بصری مناسب از اصول مهم در ارائه مطلب قوی و تاثیرگذار می باشند.  پروژه مارکت با داشتن تیمی قوی و مجرب به شما کمک می کند تا سایرین را به داشتن رابطه تجاری و فروش محصولات بیشتر ترغیب نمایید. و  همچنین در زمان خود برای ساخت پاورپوینت های آماتور صرفه جویی کنید.

طراحی اسلاید های زیبا و موثر با استفاده از پاورپوینت در پروژه مارکت

 
 

مراحل انجام سفارش پاورپوینت و ارائه مطلب

ارسال سفارش انجام پاورپوینت4

تحویل سفارش پاورپوینت شما

پس از واریز 50 درصد نهایی فایل پاورپوینت برای شما ارسال خواهد شد. شما مدت 48 ساعت برای بررسی و ارسال اصلاحیه مهلت خواهید داشت
active33

انجام سفارش پاورپوینت شما

در هنگام سفارش پاورپوینت، می توانید مدت زمان لازم را برای انجام سفارش پاورپوینت خود تعیین نمایید. پس از توافق در مورد زمان تحویل کارشناسان ما در مدت زمان تعیین شده روی سفارش شما کار خواهد کرد
قیمت پاورپوینت2

قیمت گذاری سفارش پاورپوینت

پس از ثبت سفارش، کارشناسان جهت رفع هرگونه ابهام با شما تماس خواهند گرفت. پس از تعیین قیمت پاورپوینت شما، و واریز 50 درصد مبلغ پیش پرداخت، سفارش انجام پروژه پاورپوینت شما آغاز خواهد شد.
ثبت سفارش پاورپوینت1

سفارش پاورپوینت خود را ثبت کنید

سفارش ارائه مطلب و ساخت پاورپوینت مورد نظر خود را از طریق فرم سفارش پروژه ثبت کنید. خدمات ما شامل ساخت پاورپونیت و همچنین ساخت اسلاید توسط keynote و Prezi می باشد. تمامی اطلاعات دریافت شما از شما نزد پروژه مارکت محفوط خواهد بود.

خدمات پروژه مارکت در زمینه ارائه مطلب تخصصی

انجام پاورپوینت با PREZI

انجام پاورپوینت تخصصی و صنعتی

انجام پاورپوینت حرفه ای

انجام پاورپوینت ارائه مطلب


پرسش‌های متداول درباره انجام پروژه

1هزینه ارسال سفارش پروژه پاور پوینت برای پروژه مارکت و بررسی اولیه چقدر است؟
ارسال سفارش در پروژه مارکت رایگان است. شما میتوانید بصورت رایگان درخواست انجام پروژه خود را ارسال کنید و بعد از ارزیابی و قیمت گذاری، برای انجام پروژه تصمیم بگیرید.
2نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه پاور پوینت من چگونه است؟
پروژه پاور پوینت شما بر اساس زمان لازم برای انجام و میزان سختی قیمت گذاری خواهد شد. برای قیمت گذاری پروژه خود از قسمت سفارش پروژه اقدام کنید.
3بررسی و قیمت گذاری پروژه پاور پوینت من چقدر زمان خواهد برد؟
تمامی سفارشات در پروژه مارکت ظرف یک الی دو روز کاری بررسی و قیمت گذاری خواهند شد. در صورت فوری بودن پروژه خود می‌توانید برای پیگیری سریعتر به پشتیبانی پروژه مارکت اطلاع دهید.
4در صورت عدم انجام مناسب پروژه پاور پوینت خود چکار باید بکنم؟
تمامی پروژه های انجام شده در پروژه مارکت ۷۲ ساعت مهلت بررسی دارند و در صورت مغایرت فایل تحویلی با درخواست کارفرما، اصلاح پروژه بصورت رایگان انجام می‌پذیرد.
5برای خرید پروژه پاور پوینت از کجا اقدام کنم؟
برای خرید پروژه آماده به فروشگاه پروژه مارکت سر بزنید و از قسمت جستجو برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود استفاده فرمایید.
6رشته من مهندسی هست و تمایل به همکاری با پروژه مارکت در زمینه انجام پروژه های پاور پوینت دارم، چکار باید بکنم؟
برای همکاری با پروژه مارکت از قسمت همکاری با ما اقدام کنید. پروژه مارکت از همکاری با افراد توانمند همواره استقبال می‌کند.

سفارش پاورپوینت

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پاورپوینت و ساخت پاورپوینت ارائه اینجا کلیک کنید