انجام پروژه الکترونیک

انجام پروژه الکترونیک

انجام پروژه های الکترونیک دانشگاهی

فرایند طراحی مدار و انجام پروژه های الکترونیک می‌تواند دامنه وسیعی همچون طراحی سیستمهای الکترونیکی پیچیده، ترانزیستورها ویا مدارهای مجتمع داشته باشد. برای طراحی‌های ساده، این فرایند می‌تواند توسط یک نفر و بدون برنامه یا طبق ساختاری دقیق صورت بگیرد اما برای طراحی‌های پیچیده تر تیمهایی از مهندسان، برنامه ریزی دقیق و شبیه سازی‌های کامپیوتری مورد نیاز خواهد بود. پروژه مارکت با دارا بودن تیمی متشکل از مهندسان برق و فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه‌های داخل و خارج از کشور آمادگی دارد تا شما را در انجام  پروژه های الکترونیک دانشگاهی و صنعتی یاری کند.

بسیاری از دانشجویان و محققان به دلیل عدم آشنایی و تجربه کار با نرم افزارهای طراحی مدار و برنامه نویسی  در انجام پروژه های دانشجویی و صنعتی در زمینه مهندسی الکترونیک نیاز به کمک و مشاوره دارند. پروژه مارکت با بهره‌گیری از متخصصان با تجربه در این زمینه آمادگی کمک به شما عزیزان را در رشته های برق کامپیوتر و ... دارد. خدمات ما شامل انجام پروژه های الکترونیک مبتنی بر میکروکنترلرهای AVR, ARM، STM8، PIC پروژه های مبتنی بر مینی کامپیوترهای رزبری پای Raspberry pi، Cubieboard و Orange Pi، پروژه های طراحی PCB، درایور نویسی و راه اندازی انواع ماژول ها و سنسورها و ... می باشد.

 

.به همین منظور شما می توانید پس از ثبت سفارش پروژه الکترونیکی خود با کارشناسان پروژه مارکت در ارتباط باشید و پس از بررسی مستندات مربوط به پروژه خود از کمک و راهنمایی‌های کارشناسان ما در جهت پیشبرد پروژه استفاده نمایید.کادر پروژه مارکت با بررسی سفارش انجام پروژه الکترونیک شما شما در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن می نماید.

 

آموزش و تحلیل و طراحی و شبیه سازی مدارات و حسگرها

انجام پروژه های الکترونیک AVR

انجام پروژه الکترونیک با ARM

سفارش پروژه الکترونیک

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های الکترونیک خود اینجا کلیک کنید

به فروشگاه پروژه مارکت سر بزنید!

فروش پروژه آماده پردازش تصویر، مقالات شبیه سازی شده، برنامه نویسی با متلب، شبیه سازی با متلب و هزاران محصول دیگر...