انجام پروژه داده کاوی

انجام پروژه های داده کاوی

تعریف داده کاوی

با توجه به گسترش کاربردهای داده کاوی برای شرکت ها در زمینه بازاریابی و تحلیل رفتار مشتریان، علم داده کاوی (Data Mining) مورد توجه بسیاری از سازمان ها قرار گرفته است. یک کمپانی تجاری انبوهی از داده ها را در زمینه خدمات و کالاهای فروخته شده به مشتریان خود را نگهداری می نماید. با هرچه گسترده تر شدن این داده ها تحلیل و استخراج اطلاعات مفید از این حجم عظیم از داده دچار مشکل خواهد شد. در واقع علم داده کاوی همانند استخراج اطلاعات ارزشمند در یک معدن منابع گرانبها می باشد.

انجام پروژه داده کاوی

هم اکنون درس داده کاوی (Data Mining) در بسیاری از رشته‌های دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در حال تدریس می‌باشد. انجام پروژه داده کاوی نیاز به مهارت برنامه نویسی در زبان های متلب و R دارد. همچنین نرم افزارهای مختلفی نظیر: وکا ، اس پی اس اس ، کلمنتاین، رپد ماینر برای حل مسائل مختلف داده کاوی با قابلیت‌های متفاوت منتشر شده است. کار کردن با بسیاری از این برنامه ها لازمه انجام پروژه داده کاوی برای دانشجویان می‌باشد اما بدلیل فرصت محدود در طول ترم تحصیلی یادگیری این نرم افزارها برای بسیاری از دانشجویان دشوار و زمانبر است. تیم پروژه مارکت با داشتن متخصصان ممتاز در تمامی رشته های آمادگی دارد تا انجام پروژه های داده کاوی شما عزیزان را در رشته های مهندسی برق و الکترونیک ( قدرت ، الکترونیک ، مخابرات ، کنترل )، مهندسی کامپیوتر ( نرم افزار و سخت افزار )، مهندسی مکاترونیک به عهده گیرد. کافی است از طریق فرم سفارش پروژه، درخواست انجام پروژه داده کاوی خود را برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما با بررسی درخواست شما و مستندات ارسالی نظیر مقاله بهترین رهیافت را برای حل مسئله شما ارائه خواهند داد و درصورت امکان پیشنهاداتی را برای استفاده از روش‌های ابتکاری برای حل مسئله به شما ارائه خواهند داد . سفارش داده کاوی خود را ثبت کنید و از کارشناسان ما مشاوره بگیرید. 

خدمات پروژه مارکت در زمینه انجام پروژه داده کاوی

شبیه سازی مقاله داده کاوی

انجام پروژه های داده کاوی با نرم افزارهای مختلف

انجام پروژه تخصصی و صنعتی Data Mining

انجام پروژه داده کاوی با یایتون

انجام پروژه داده کاوی با نرم افزارهای مختلف

  • انجام پروژه داده کاوی با متلب
  • انجام پروژه داده کاوی با کلمنتاین
  • انجام پروژه داده کاوی با وکا
  • انجام پروژه برنامه نویسی داده کاوی با R
  • انجام پروژه داده کاوی با IBM SPSS Modeler
  • انجام پروژه داده کاوی باOrange Data Mining
  • Tanagraانجام پروژه یادگیری ماشین و داده کاوی با
  • انجام پروژه داده کاوی با پایتون

پرسش‌های متداول درباره انجام پروژه های داده کاوی

1هزینه ارسال سفارش پروژه داده کاوی برای پروژه مارکت و بررسی اولیه چقدر است؟
ارسال سفارش در پروژه مارکت رایگان است. شما میتوانید بصورت رایگان درخواست انجام پروژه خود را ارسال کنید و بعد از ارزیابی و قیمت گذاری، برای انجام پروژه تصمیم بگیرید.
2نحوه قیمت گذاری سفارش پروژه داده کاوی من چگونه است؟
پروژه داده کاوی شما بر اساس زمان لازم برای انجام و میزان سختی قیمت گذاری خواهد شد. برای قیمت گذاری پروژه خود از قسمت سفارش پروژه اقدام کنید.
3بررسی و قیمت گذاری پروژه داده کاوی من چقدر زمان خواهد برد؟
تمامی سفارشات در پروژه مارکت ظرف یک الی دو روز کاری بررسی و قیمت گذاری خواهند شد. در صورت فوری بودن پروژه خود می‌توانید برای پیگیری سریعتر به پشتیبانی پروژه مارکت اطلاع دهید.
4در صورت عدم انجام مناسب پروژه داده کاوی خود چکار باید بکنم؟
تمامی پروژه های انجام شده در پروژه مارکت ۷۲ ساعت مهلت بررسی دارند و در صورت مغایرت فایل تحویلی با درخواست کارفرما، اصلاح پروژه بصورت رایگان انجام می‌پذیرد.
5برای خرید پروژه آماده داده کاوی از کجا اقدام کنم؟
برای خرید پروژه آماده به فروشگاه پروژه مارکت سر بزنید و از قسمت جستجو برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود استفاده فرمایید.
6من تمایل به همکاری با پروژه مارکت در زمینه انجام پروژه های داده کاوی دارم، چکار باید بکنم؟
برای همکاری با پروژه مارکت از قسمت همکاری با ما اقدام کنید. پروژه مارکت از همکاری با افراد توانمند همواره استقبال می‌کند.

سفارش پروژه داده کاوی

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه داده کاوی اینجا کلیک کنید

به فروشگاه پروژه مارکت سر بزنید!

فروش پروژه داده کاوی آماده، مقالات شبیه سازی شده، پروژه متلب و هزاران محصول دیگر...