انجام پروژه فتوشاپ

انجام پروژه فتوشاپ

معرفی نرم افزار فتوشاپ

نرم‌افزار فتوشاپ چیست ؟ نرم افزار فتوشاپ یکی از قوی‌ترین و کاربردی‌ترین نرم افزار‌ها برای ویرایش تصاویر می‌باشد که با استفاده از امکانات موجود در این نرم افزار می‌توان به ایجاد و ویرایش تصاویر هنری و بسیار زیبا پرداخت . این نرم افزار برای اولین بار در سال 1990 منتشر شد و در آن زمان از نرم افزار فتوشاپ تنها به عنوان نرم افزاری برای ویرایش عکس‌ها و تصاویر مختلف استفاده می‌شد . در طی سال ها تغییرات ایجاد شده در این نرم افزار که سبب توسعه امکانات و قابلیت های ویژه آن گردیده است ، امروزه نرم افزار فتوشاپ تنها یک نرم افزار برای ویرایش عکس ها وتصاویر به شمار نمی رود و دارای کاربردهای فراوان دیگری نیز هست . همه کسانی که با گرافیک کامپیوتری سرو کار دارند ، به نوعی محتاج این نرم افزار ها هستند.
به طور مختصر می‌توان گفت Photoshop ابزاری ست برای همه کسانی که در کامپیوتر با گرافیک ثابت و حتی متحرک سرو کار دارند . طراحان گرافیک ، ناشرین کتب و مجلات ، چاپخانه ها ، شرکت های تبلیغاتی ، طراحان سایت ، عکاس ها ، نقاشان هنری ، طراحان نرم افزارها ، انیمیشن سازها و …. به فتوشاپ احتیاج دارند . این نرم افزار حرفه ای گرافیک در عصر تکنولوژی امروز یک نرم افزار حساب نمی شود بلکه یک صنعت به شمار می آید . نرم افزار Adobe Photoshop محبوب ترین برنامه برای ایجاد و اصلاح تصاویر است و همچنین یکی از محصولات با ارزش شرکت Adobe می باشد . این نرم افزار اجازه می دهد تا کاربران تصویر خود را به راحتی دستکاری ، برش و تغییر اندازه دهند و یک اثر جدید خلق نمایند . این نرم افزاربیشتر در میان عکاسان و طراحان گرافیک حرفه ای محبوب است . اگر چه فتوشاپ برای ویرایش عکس ها و چاپ طراحی شده ، اما به طور فزاینده ای برای تولید عکس مخصوص وب استفاده می شود . Adobe Photoshop همچنین ارتباط قوی با دیگر نرم افزار های Adobe برای ویرایش ، ساخت انیمیشن و CD های آموزشی دارد .فرمت اختصاصی فایل ها در فتوشاپ ( PSD ) است که می تواند به Image Ready ، Illustrator ، Premiere، After Effects و Encore DVD منتقل شود .

انجام پروژه فتوشاپ

پروژه مارکت با دارا بودن تیمی از متخصصان و فارغ التحصیلان در رشته‌های هنر توانایی انجام سفارش‌های کارفرمایان در زمینه انجام پروژه فتوشاپ را دارد..سفارش پروژه فتوشاپ خود را همین حالا ثبت کنیدسفارش پروژه فتوشاپ

مهارت‌های ما در زمینه انجام پروژه های فتوشاپ

طراحی پوسترهای تبلیغاتی با فتوشاپ

ویرایش عکس و روتوش

طراحی گرافیک و قالب وبسایت

انجام پروژه ساخت انیمیشن با فتوشاپ

ساخت انیمیشن با فتوشاپ

انجام پروژه نقاشی دیجیتال با فتوشاپ

طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ

انجام پروژه فتوشاپ Photoshop

تایپوگرافی

طراحی لیبل، سربرگ، بنر

طراحی پوستر تبلیغاتی

طراحی لوگو

سفارش پروژه فتوشاپ

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه فتوشاپ اینجا کلیک کنید

به فروشگاه پروژه مارکت سر بزنید!

فروش پروژه آماده معماری، پروژه کتیا، پروژه راینو، پروژه رویت، پروژه تری دی مکس و پروژه ماکت هزاران محصول دیگر...