انجام پروژه متره و برآورد

انجام پروژه متره و برآورد

انجام پروژه متره و برآورد

انجام پروژه دانشجویی متره و برآورد مهندسی عمران و معماری

یکی از فاکتورهای مهم در پروژه‌های عمرانی و ساخت‌و‌ساز، تعیین  مصالح مورد نیاز و محاسبه مقادیر مصالح مورد نیاز و سپس برآورد قیمت پروژه از روی آن مقادیر محاسبه شده می‌باشد . متره عبارت است "از محاسبه و اندازه‌گیری مقادیر مصالح مورد نیاز ، برای اجرای یک پروژه یا محاسبه مقادیر مصالح به کار رفته و مصرف شده در یک پروژه اجرا شده. اگر مقادیری که با توجه به  واحد های مورد نیاز در متره به دست آمده ، قیمت گذاری گردد برآورد ریالی یا برآورد قیمت پروژه نامیده می‌شود.

پروژه مارکت با دارا بودن تیمی متخصص و نخبه در رشته مهندسی عمران و معماری آمادگی انجام سفارش‌های شما عزیزان در زمینه انجام پروژه‌های متره و برآورد راهسازی، پل و...و تهیه برآورد بر اساس فهرست بها ، تهیه لیستوفر ، تهیه جدول احجام را در تمامی مقاطع کاردانی، کارشناسی و ارشد دارد. در صورت درخواست شما محاسبات بصورت دستی و یا با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری نظیر EXCEL، تکسا، تدکار، بی هرز و رویت انجام خواهد شد.

سفارش انجام پروژه متره و برآورد خود را برای ما ارسال کنید، کارشناسان پس از بررسی سفارش پروژه شما، با شما در تماس خواهند بود و مشاوره لازم را برای هرچه بهتر انجام شدن پروژه شما به شما ارائه خواهند داد.

سفارش پروژه متره و برآورد

انجام پروژه متره و برآورد

انجام پروژه متره و برآورد بصورت دستی

انجام پروژه متره وبرآورد با EXCEL

انجام پروژه دانشجویی متره و برآورد

سفارش پروژه متره و برآورد

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متره و براورد اینجا کلیک کنید

خدمات مشابه

سایر خدمات مشابه پروژه مارکت در زمینه انجام پروژه های دانشجویی

به فروشگاه پروژه مارکت سر بزنید!

فروش پروژه آماده اتوکد، مقالات شبیه سازی شده، برنامه نویسی با متلب، شبیه سازی با متلب و هزاران محصول دیگر...