انجام پروژه متره و برآورد

انجام پروژه متره و برآورد

انجام پروژه متره و برآورد

یکی از فاکتورهای مهم در پروژه‌های عمرانی و ساخت‌و‌ساز، تعیین  مصالح مورد نیاز و محاسبه مقادیر مصالح مورد نیاز و سپس برآورد قیمت پروژه از روی آن مقادیر محاسبه شده می‌باشد . متره عبارت است "از محاسبه و اندازه‌گیری مقادیر مصالح مورد نیاز ، برای اجرای یک پروژه یا محاسبه مقادیر مصالح به کار رفته و مصرف شده در یک پروژه اجرا شده. اگر مقادیری که با توجه به  واحد های مورد نیاز در متره به دست آمده ، قیمت گذاری گردد برآورد ریالی یا برآورد قیمت پروژه نامیده می‌شود.

پروژه مارکت با دارا بودن تیمی متخصص و نخبه در رشته مهندسی عمران و معماری آمادگی انجام سفارش‌های شما عزیزان در زمینه انجام پروژه‌های متره و برآورد راهسازی، پل و...و تهیه برآورد بر اساس فهرست بها ، تهیه لیستوفر ، تهیه جدول احجام را در تمامی مقاطع کاردانی، کارشناسی و ارشد دارد. در صورت درخواست شما محاسبات بصورت دستی و یا با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری نظیر EXCEL، تکسا، تدکار، بی هرز و رویت انجام خواهد شد.

انجام پروژه دانشجویی متره و برآورد مهندسی عمران و معماری

سفارش انجام پروژه متره و برآورد خود را برای ما ارسال کنید، کارشناسان پس از بررسی سفارش پروژه شما، با شما در تماس خواهند بود و مشاوره لازم را برای هرچه بهتر انجام شدن پروژه شما به شما ارائه خواهند داد.اهم خدمات پروژه مارکت در زمینه انجام پروژه های متره و برآورد

انجام پروژه متره و برآورد

انجام پروژه متره و برآورد بصورت دستی

انجام پروژه متره وبرآورد با EXCEL

انجام پروژه دانشجویی متره و برآورد

خدمات مشابه

سایر خدمات مشابه پروژه مارکت در زمینه انجام پروژه های دانشجویی

سفارش پروژه متره و برآورد

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متره و براورد اینجا کلیک کنید

به فروشگاه پروژه مارکت سر بزنید!

فروش پروژه آماده اتوکد، مقالات شبیه سازی شده، برنامه نویسی با متلب، شبیه سازی با متلب و هزاران محصول دیگر...