انجام پروژه کامسول

انجام پروژه کامسول

معرفی نرم افزار کامسول

طراحی دستگاه های پیچیده که ترکیبی از فیزیک های مختلف هستند، مستلزم حل معادلات بسیار پیچیده بوده که گاهی اوقات از توانایی فرد برای ایجاد کدهای نرم افزاری خارج است. به همین دلیل نرم افزارهای المان محدود ایجاد شدند تا این مسیر را راحت کنند. از بین این نرم افزارها، نرم افزار کامسول در زمینه محاسبات مسائل چند فیزیکی سرآمد بوده و به شدت در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. نرم‌افزار کامسول مجموعه کامل شبیه‌سازی چند فیزیکی است که قادر به حل معادلات دیفرانسیل جزئی (PDE) و کامل (ODE) برای تحلیل و بررسی رفتار سیستم‌های خطی و غیر خطی به روش المان محدود (FEM) در فضاهای یک، دو و سه بعدی است. نرم افزار COMSOL Multiphysics همه منظوره بوده و با استفاده از روش­های حل عددی پیشرفته اقدام به مدل­سازی و شبیه سازی مسائل فیزیک ­محور می کند. با استفاده از این نرم ­افزار شما قادر خواهید بود که پدیده­ های شامل چند فیزیک و یا پدیده­ های جفت شده به هم (coupled) رابه کمک بیش از ۳۰ ماژول موجود در این نرم ­افزار تحلیل کنید. همچنین قادر خواهید بود که پلتفرم شبیه­سازی را با استفاده از ابزارها و رابط­های اختصاصی برای کاربردهای الکتریکی، مکانیکی، شیمیایی و جریان سیال توسعه دهید. افزونه های (Add-Ons) این نرم افزار امکان اتصال شبیه ­سازی های شما در محیط COMSOL Multiphysics را با سایر روش های محاسباتی و نرم افزارهای طراحی دو بعدی و سه بعدی (CAD) و نرم افزارهای طراحی قطعات الکترونیکی (ECAD) به صورت همزمان (real-time) فراهم می­‌آورد.

بخش‌های مختلف نرم افزال کامسول (COMSOL)

 • الکتریکی (Electrical): این بخش شامل ماژول‌هایی جهت شبیه‌سازی سامانه‌های الکتریکی و مغناطیسی، الکترومغناطیسی در ناحیه رادیویی و نوری، اپتیک هندسی، میکرو الکترومکانیکی (MEMs)، پلاسما و نیمه‌هادی است.
 • مکانیکی (Mechanical): این بخش شامل ماژول‌هایی جهت شبیه‌سازی سامانه‌های انتقال حرارت، مکانیک جامدات خطی و غیر خطی، ژئومکانیک، خستگی، دینامیک بس ذره‌ای و آکوستیک است.
 • سیالات (Fluid): این بخش شامل ماژول‌هایی جهت شبیه‌سازی سامانه‌های مکانیک سیالات محاسباتی، میکسر، میکروفلویدیک، جریان‌های زیر سطحی، لوله‌های حامل سیال و جریان‌های مولکولی است.
 • شیمیایی (Chemical): این بخش شامل ماژول‌هایی جهت شبیه‌سازی سامانه‌های واکنش‌های شیمیایی، باتری و پیل سوختی، رسوب‌دهی الکتروشیمیایی، خوردگی و الکتروشیمی است.

انجام پروژه کامسول

بدلیل گستردگی و پیچیدگی بالای نرم افزار کامسول انجام شبیه سازی با کامسول برای بسیاری از دانشجویان و محققان مشکل است. تیم پروژه مارکت با داشتن متخصصان ممتاز آمادگی دارد تا انجام پروژه های شیه سازی و تحلیل با نرم افزار کامسول شما عزیزان را در رشته های مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، شیمی، فیزیک، مهندسی پزشکی، مهندسی مواد و ... را به عهده گیرد. کافی است از طریق فرم سفارش پروژه، درخواست انجام پروژه کامسول خود را برای ما ارسال نمائید. کارشناسان ما با بررسی درخواست شما و مستندات ارسالی نظیر مقاله بهترین رهیافت را برای حل مسئله شما ارائه خواهند داد و درصورت امکان پیشنهاداتی را برای استفاده از روش‌های ابتکاری برای حل مسئله به شما ارائه خواهند داد . سفارش پروژه کامسول خود را ثبت کنید و از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

خدمات پروژه مارکت در زمینه انجام پروژه کامسول

انجام پروژه شبیه سازی مقاله کامسول

انجام پروژه دانشجویی کامسول

مشاوره پایان نامه کامسول

مشاوره پروژه های دانشجویی کامسول Comsol

  • انجام پروژه کامسول مهندسی مکانیک
  • انجام پروژه کامسول مهندسی برق
  • انجام پروژه کامسول مهندسی مواد
  • انجام پروژه کامسول مهندسی شیمی
  • انجام پروژه کامسول مهندسی عمران
  • انجام پروژه کامسول مهندسی پزشکی
  • انجام شبیه سازی مقاله کامسول COMSOL
  • انجام پروژه فیزیک کامسول

سفارش پروژه کامسول

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه کامسول اینجا کلیک کنید

به فروشگاه پروژه مارکت سر بزنید!

فروش پروژه آماده، مقالات شبیه سازی شده، پروژه متلب و هزاران محصول دیگر...