انجام پروژه گمز

معرفی نرم افزار گمز (GAMS)

نرم افزار گمز GAMS به عنوان یک ابزار قدرتمند و فراگیر برای حل مدل های ریاضی حتی در ابعاد بزرگ روز به روز نقش پررنگ تری در رشته های مهندسی ایفا می کند، یعنی هر جا نیاز به تصمیم گیری بهینه با محدودیت زمان، هزینه و منابع داشته باشیم باید از مدل سازی ریاضی استفاده کرده که گمز از ابزارهای بسیار کارآمد حل این نوع مدل ها است.
نرم افزار تحقیق در عملیات GAMS برای حل مدل های برنامه ریزی ریاضی مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم افزار از سرعت بسیار بالایی در حل مدل های بزرگ برخوردار است. در واقع می توان از GAMS به عنوان بهترین نرم افزار حل مسائل بهینه سازی بسیار بزرگ و پیچیده نام برد. GAMS مخفف کلمه (The General Algebraic Modeling System) است. از GAMS برای حل مسائل برنامه ریزی خطی LP برنامه ریزی غیرخطی NLP، برنامه ریزی صحیح مختلط MIP برنامه ریزی غیرخطی صحیح مختلط MINLP و مسائل مکمل خطی MCP استفاده می کنند.همچنین GAMS یکی از نرم افزارهای حرفه ای در حل مسائل بهینه سازی ریاضی می باشد. نرم ­افزار گمز بر خلاف برخی از نرم ­افزار­های مشابه مانند: LINGO، LINDO و CPLEX که تنها یک یا چند روش حل می­ توانند ارائه کنند، با ارائه Solver­های متنوع، قابلیت حل مسائل مختلف بهینه ­سازی با کارایی بالا را دارد. در جدول زیر تعدادی از سالورهای نرم افزار GAMS و مسائل قابل حل با آن سالورها قابل مشاهده است.

سالورهای گمز با کارایی بیشترمسأله
CPLEX, GUROBI, CBC, BDMLPLP
CPLEX, GUROBI, CBC, BDMLPMIP
BARON, CONOPT 3, CONOPT 4NLP
BONMIN, BARON, DICOPT2, ANTIGONEMINLP

همچنین از دیگر مزایای نرم¬افزار GAMS می¬توان به قرارگرفتن الگوریتم¬های حل نرم¬افزارهای LINGO و LINGO به عنوان سالور در این نرم افزار و همچنین قابلیت اشتراک گذاری اطلاعات با نرم افزارهای MATLAB، EXCEL و ACCESS اشاره کرد.

انجام پروژه گمز


، پروژه مارکت امادگی دارد تا انجام پروژه های گمز در تمامی رشته ها نظیر: مهندسی برق، مهندسی صنایع، مدیریت و اقتصاد را در اسرع وقت و با کیفیت عالی تحویل دهد


.سفارش پروژه گمز خود را همین حالا ثبت کنیداهم خدمات پروژه مارکت در زمینه انجام پروژه گمز

انجام پروژه گمز مهندسی برق

انجام پروژه گمز مهندسی صنایع

انجام پروژه های گمز رشته اقتصاد

انجام پروژه GAMS رشته مدیریت

  • انجام پروژه برنامه ریزی خطی LP با گمز
  • انجام پروژه برنامه ریزی غیرخطی با گمز
  • برنامه ریزی عدد صحیح
  • برنامهریزی عددصحیح مختلط با گمز
  • برنامه ریزی غیرخطی صحیح مختلط
  • بهینه سازی

سفارش پروژه گمز

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های گمز اینجا کلیک کنید

به فروشگاه پروژه مارکت سر بزنید!

فروش پروژه آماده گمز، مقالات شبیه سازی شده، برنامه نویسی با متلب، شبیه سازی با متلب و هزاران محصول دیگر...