ثبت نام لاتاری آمریکا فوری

لاتاری آمریکا

ثبت نام لاتاری

لاتاری یا برنامه ی حفظ تنوع نژادی، یکی از برنامه های دولت آمریکا جهت جذب مهاجران خارجی است که طی سالیان اخیر به صورت منظم و طبق قاعده ی خاصی برگزار شده و سالانه هزاران نفر از سرتاسر دنیا از این فرصت استفاده کرده و به ایالات متحده آمریکا مهاجرت می کنند. در حال حاضر تنها کشوری که از این طریق مهاجر می پذیرد آمریکاست و شایعات در خصوص لاتاری استرالیا یا کانادا صحت ندارد. در سالیان اخیر همواره ایران جز کشورهای با تعداد متقاضی بسیار زیاد و البته قبول شدگان زیاد هم بوده است. اما روند کلی شرکت کردن در لاتاری ویزای آمریکا به این شکل است که متقاضیان سراسر دنیا(کشورهای منتخب که ایران همواره یکی از آنهاست)، هر ساله در یک بازه ی زمانی مشخص می توانند در این برنامه ثبت نام کنند. پس از پایان مهلت ثبت نام و دریافت اطلاعات تمام متقاضیان، قرعه کشی انجام می شود و از بین تمام شرکت کننده ها چند هزار نفر برنده و در نهایت مجموعا 55000 ویزا صادر می شود. از تمام این افراد خواسته می شود که مدارک لازم را ارسال نمایند تا در صورت لزوم برای مصاحبه ی حضوری احضار شوند. راههای بسیار زیادی برای اخذ ویزا و اقامت آمریکا و یا حتی سایر کشورها وجود دارد که از میان آن ها لاتاری آمریکا قطعا بهترین است. به چند دلیل. اول این که شرکت در قرعه کشی آن بسیار ارزان و آسان است. دوم این که در صورت برنده شدن و اخذ ویزا، بلافاصله اقامت دائم به فرد متقاضی داده خواهد شد که این یک حالت بسیار نادر برای مهاجران است. ضمن اینکه، کل فرآیند ثبت نام تا صدور اقامت کمتر از 2 سال طول می کشد که زمان بسیار کوتاهی به شمار می رود. در اکثر موارد، هر شخص لازم است سال های زیادی در کشور مقصد زندگی و کار کند تا اقامت دائم به وی تعلق گیرد. علاوه بر این ها، در صورت برنده شدن افراد متاهل و یا دارای فرزند زیر 21 سال، شخص متقاضی می تواند برای همسر و فرزند خود نیز ویزا و اقامت اخذ کند.

نحوه ثبت نام لاتاری

جهت ثبت نام در لاتاری امسال (dv-2021) کافی است از طریق این لینک، اطلاعات لازم را برای ما ارسال نمایید. کارشناسان ما پس از دریافت اطلاعات شما و حصول اطمینان از صحت این اطلاعات، مشخصات شما را با دقت ثبت و ارسال می کنند و در نهایت کد رهگیری ثبت نام را برای شما ارسال خواهند کرد. لازم به ذکر است که نتایج اولیه لاتاری 2021 از اوایل ماه مه 2020 (اردیبهشت 99) قابل دسترس خواهد بود. که در آن زمان پیامک و ایمیلی از طرف ما دریافت خواهید کرد، مبنی بر برنده شدن یا نشدن در این لاتاری. لازم به ذکر است که جهت ثبت نام یک عکس مناسب (مشخصات عکس مناسب لاتاری) و همچنین پاسپورت معتبر نیاز دارید که باید اطلاعات آن را در فرم ثبت نام وارد کنید. ثبت دقیق اطلاعات در این لاتاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چرا که پس از پایان ثبت نام، امکان تغییر اطلاعات وجود ندارد، و در صورت اشتباه بودن اطلاعات وارد شده، حتی اگر برنده شوید، امکان اخذ ویزا از شما سلب خواهد شد. همچنین در صورتی که بیش از یک بار در این لاتاری شرکت کنید، این عمل بلافاصله توسط سیستم های تحلیل وزارت خارجه آمریکا تشخیص داده شده و ثبت نام شما مردود و حذف خواهد شد. به همین سبب، باید در ورود اطلاعات در فرم ثبت نام ما نهایت دقت را مبذول فرمایید. همچنین با توجه به اینکه کارشناسان ما برای حصول اطمینان، اطلاعات وارد شده ی شما را یک بار با شما مرور می کنند، باید در بررسی و تایید این اطلاعات بسیار با دقت عمل نمایید.

این فرصت را از دست ندهید و همین حالا در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید.

 
 ارسال سفارش ثبت نام لاتاری آمریکا  

زمان باقیمانده تا پایان ثبت نام لاتاری ۲۰۲۲ امریکا

زمان پایان ثبت نام لاتاری امریکا ۱۴ آبان ۱۳۹۸ می باشد
00

روز


00

ساعت


00

دقیقه


00

ثانیه


هزینه ثبت نام لاتاری آمریکا

ثبت نام لاتاری آمریکا هزینه ای ندارد و در صورتی که شما داری مهارت انگلیسی لازم هستید می توانید خودتان این فرایند را به کارشناسان ما بسپارید.

پرسش های متداول در مورد لاتاری آمریکا

چه کسانی می توانند در لاتاری شرکت کنند؟
تمام کسانی که از کشورهای مجاز شرکت در لاتاری هستند(ایران همواره یکی از این کشورها بوده و هست) و سنشان بیشتر از 18 سال و دارای حداقل مدرک تحصیلی دیپلم 12 ساله باشند، می توانند در این قرعه کشی شرکت کنند. در صورتی که فردی دارای دیپلم 11 ساله(هنرستان و ...) باشد، باید حتما دارای سابقه ی 2 سال کار در 5 سال اخیر باشد.
زمان اعلام نتایج لاتاری آمریکا
نتایج لاتاری امسال در ماه مه 2020 یعنی اردیبهشت 99 اعلام خواهد شد. اعلام نتایج به این صورت است که با تکمیل فرایند ثبتنام، یک کد رهگیری برای شما ارسال خواهد شد که با فرا رسیدن زمان اعلام نتایج می توانید با وارد کردن آن کد، برنده شدن یا نشدن خود را مشاهده کنید. همچنین اگر از طریق این وبسایت ثبت نام کنید، کارشناسان ما به محض اعلام نتایج، نتیجه را برای شما پیامک یا ایمیل خواهند کرد. دقت کنید که لیستی مبنی بر اسامی برنده شدگان منتشر نخواهد شد.
آیا می توان شانس برنده شدن را افزایش داد؟
در حالت کلی خیر. با توجه به اینکه هر شخص یک و فقط یک بار می تواند در لاتاری هر سال شرکت کند، عملا شانس همه-ی افراد برای برنده شدن برابر است. اما در 2 حال می توان تا حدی شانس برنده شدن را افزایش داد.
حالت اول: طبق قوانین، افرادی که متاهل هستند، می توانند مشخصات همسر خود را نیز در فرم ثبت نام وارد کنند. و در صورت برنده شدن، هر دو نفر ویزا دریافت خواهند کرد. پس اگر متاهل هستید، می توانید یک بار خودتان را به عنوان متقاضی اصلی ثبت نام و مشخصات همسرتان را هم وارد کنید. و یک بار هم برعکس، همسرتان را به عنوان متقاضی اصلی ثبت نام و مشخصات خودتان را هم به عنوان همسر ایشان وارد کنید. به این شکل، افراد متاهل دارای 2 شانس برنده شدن خواهند بود.
حالت دوم برای افردا دارای مدرک دیپلم با سن کمتر از 21 سال است. به این شکل که چنین افرادی می توانند علاوه بر اینکه به طور مستقل ثبت نام کنند، همچنین می توانند مشخصاتشان را در فرم¬ثبت نان والدینشان هم وارد کنند. به این ترتیب، چنین افرادی دارای 3 شانس برنده شدن خواهند بود. یکی از طریق خودشان، یکی از طریق پدر و یکی هم از طریق مادر.
آیا پس از تکمیل ثبت نام، امکان ویرایش مشخصات وارد شده وجود دارد؟
خیر! پس از پایان فرایند ثبت نام لاتاریبه هیچ وجه امکان ویرایش اطلاعات وجود ندارد، پس باید در ورود اطلاعات خود نهایت دقت را مبذول فرمایید. همچنین باید توجه داشت که اگر تلاش کنید که یک بار دیگر ثبت نام کنید، سیستم این حرکت را شناسایی کرده و بالکل ثبت نام شما در لاتاری را لغو خواهد کرد.
عکس لاتاری چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
برای تهیه ی عکس جهت شرکت در لاتاری آمریکا، دقت کنید که زمینه ی عکس باید سفید باشد، صورت کاملا رو به دوربین و گردی صورت معلوم باشد. در صورتی که از عینک یا سمعک استفاده می کنید لطفا آنها را هنگام تهیه عکس در بیاورید. همچنین موها نباید روی صورت را بپوشاند، اما معلوم بودن گوش ها الزامی نیست. در صورتی که ترجیح می دهید عکس با حجاب تهیه کنید، با توجه به این که ایران یک کشور اسلامی است، مانعی وجود ندارد. اما دقت کنید که گردی صورت باید کاملا واضح و معلوم باشد. عکس باید مربعی و در سایز 600*600 الی 1200*1200 پیکسل باشد. دقت بفرمایید که به دلیل آنلاین بودن فرآیند ثبت نام در لاتاری، تنها به فایل عکس شما نیاز است و لازم نیست عکس خود را چاپ کنید. با توجه به اینکه عکس شما باید جدید و مربوط به 6 ماه اخیر باشد، لطفا از عکسی که سال های پیش برای ثبت¬نام لاتاری استفاده کرده اید، استفاده نکنید. در غیر این صورت ثبت نام شما ملغی خواهد شد.
تعداد شرکتکنندگان در لاتاری آمریکا چقدر است؟
هر ساله افراد زیادی در این لاتاری شرکت می­کنند که تعداد مشخصی از آنها برنده می­شوند. آمار شرکت کنندگان و برندگان سال­های اخیر به تفکیک سال را می­توانید در جدول زیر مشاهده کنید. اما نکته­ای که در مورد لاتاری امسال یعنی 2021 وجود دارد، این است که با توجه به اخبار قوانین منع مهاجرت که توسط پرزیدنت ترامپ مطرح شد، بسیاری از مردم به اشتباه تصور می­کنند که دیگر امکان مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری وجود ندارد. که این یک تصور غلط است و مطابق بیانیه­ی وزارت امور خارجه آمریکا، امسال نیز چون سال­های پیش امکان اخذ ویزا و اقامت از این طریق وجود دارد. این تصورات غلط باعث می­شود تعداد شرکت­کنندگان بسیار کاهش یابد و به همین علت شانس کسانی که شرکت می­کنند چند برابر شود. نکته­ای که در مورد تعداد برندگان باید در نظر گرفته شود، این است که نباید تعداد برندگان هیچ کشوری از 7 درصد کل برندگان بیشتر شود. در سال­های اخیر همواره تعداد شرکت­کنندگان از ایران آنقدر زیاد بوده که تعداد برندگان ایرانی به حداکثر خود نزدیک به حداکثر مجاز بوده است.
  2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
تعداد کل شرکت کننده­ها 14,768,659 7،941،332 9,374,191 9,399,747 11,391,146 12,437,190 14,692,258
تعداد شرکت کننده های ایرانی 289,586 369,118 554,327 499,135 641,696 737,181 849,869
تعداد کل ویزاهای صادر شده 34,463 52,571 52,342 49,377 46,718 49,976 اعلام نشده
ویزاهای صادر شده برای ایران 2,428 3,802 2,386 2,661 2,788 2,106 اعلام نشده

ثبت نام لاتاری

همین حالا برای لاتاری آمریکا ثبت نام کنید