نحوه سفارش پروژه به چه صورت است؟

پروژه مارکت به منظور سهولت کاربران روش های مختلفی را برای ثبت سفارش پروژه ها در نظر گرفته است. متقاضی می‌تواند سفارش خود را از طریف فرم سفارش و یا از طریق ایمیل، تلگرام و یا واتزاپ برای ما ارسال نماید. نکاتی که باید در هنگام سفارش به آن‌ها توجه نمود عبارتند از: توضیح کامل جزییات و هدف پروژه و ارسال فایل‌های مربوطه و توضیح در مورد اینکه پروژه تحویلی به چه صورت باید باشد. بعلاوه توضیح اینکه پروژه مربوط به چه درسی و در چه مقطعی می باشد، نیز لازم است. در صورت نیاز به استفاده از نرم‌افزار مخصوص نام نرم افزار ذکر شود. شما می توانید فایل‌های مربوط به سفارشتان را در فرم سفارش آپلود کنید و همچنین در صورتی که فایل شما حجم بالایی دارد پس از ثبت سفارش فایل‌های مربوطه را در پاسخ به ایمیل دریافت سفارش و یا در تلگرام ارسال فرمایید.

پس از ثبت سفارش چه کار باید بکنم؟

پس از ثبت سفارش شما، سفارش شما برای کارشناسان مربوطه ارسال خواهد شد. معمولا بررسی سفارش یک الی ۲ روز زمان خواهد برد. در صورتی که هریک از کارشناسان توانایی انجام درخواست شما را داشته باشند، پشتیبانی پروژه مارکت از طریق تلگرام به شما اطلاع خواهد داد. در مرحله بعدی برای بررسی دقیقتر سفارش خود باید توضیحات تکمیلی را ارسال کنید.

بررسی سفارش من چقدر زمان خواهد برد؟

پس از ثبت سفارش شما، سفارش شما برای کارشناسان مربوطه ارسال خواهد شد. معمولا بررسی سفارش یک الی ۲ روز زمان خواهد برد. در صورتی فوری بودن سفارش خود با اعلام به پشتیبانی به پروژه مارکت می‌توانید،پیگیری پروژه خود را سرعت دهید.

احتمال اینکه سفارش من قابل انجام نباشد وجود دارد؟

تلاش ما در پروژه مارکت کمک به مشتریان عزیزمان در انجام تمام سفارش‌ها می باشد. اما گاها پیش می‌آید که بدلیل خاص بودن موضوع پرو‌ژه یا مشغله کارشناسان امکان انجام یک پروژه وجود ندارد و هیچیک از کارشناسان ما برای سفارش اعلام آمادگی نمی‌نمایند.

قیمت انجام پروژه‌های تخصصی و صنعتی چقدر است؟

قیمت انجام پروژه ها بر اساس سختی پروژه و مدت زمان لازم برای انجام پروژه تخمین زده می شود. روند قیمت گذاری بدین صورت است که پس از ثبت سفارش، درخواست مشتری برای کارشناسان حوزه مربوطه ارسال می‌شود و در صورت اعلام امادگی کارشناسان هریک از کارشناسان قیمت پیشنهادی خود برای انجام پروژه را ارايه می‌دهد. فلذا تا قبل از ثبت سفارش امکان و بررسی جزییات سفارش امکان قیمت گذاری پروژه وجود ندارد.

چه تضمینی برای اجرای کامل و بدون نقص پروژه وجود دارد؟

پس از تصفیه حساب نهایی و ارسال پروژه برای متقاضی، متقاضی مدت زمان محدود (۷۲ ساعت) را برای بازبینی پروژه و اعلام نواقص احتمالی دارد. پس از طی این زمان با مجری پروژه تصفیه حساب صورت خواهد گرفت و پروژه مارکت هیچ مسئولیتی در مورد نواقص احتمالی در پروژه تحویل شده را نمی‌پذیرد..

روند رسیدگی به اعتراض در مورد پروژه تحویلی در پروژه مارکت چگونه است؟

مشتریان می توانند تا ۷۲ ساعت پس از تحویل کار مستندات تحویلی را بررسی نموده و در صورت عدم تطابق فایل تحویلی با درخواست ارائه شده مراتب اعتراض خود را به صورت مکتوب در یک فایل ورد نوشته و برای پشتیبانی وب سایت ارسال نمایند. مراتب اعتراض به اطلاع کارشناس مربوطه خواهد رسید و در صورتی که متقاضی و کارشناس نتوانند به تفاهم برسند پروژه مارکت خود داوری پرونده اعتراض را به عهده خواهد گرفت و پس از صدور رای هیچ کدام از طرفین حق اعتراض را ندارند.

امکان انجام پروژه به زبان انگلیسی وجود دارد؟

پروژه مارکت با جذب متخصصین مسلط به زبان انگلیسی آمادگی ارائه خدمات در زمینه انجام پروژه های تخصصی و صنعتی به زبان انگیسی برای ایرانیان خارج از کشور را دارد.

آیا امکان درخواست آموزش و گزارش کار برای پروژه های سفارش داده شده وجود دارد؟

بله، متقاضیان می توانند در فرم سفارش سایر درخواست های خود نظیر آموزش به صورت حضوری یا ضبط فایل ویدیویی و یا درخواست نگارش گزارش کار پروژه و ... را ثبت نمایند.

نحوه ارتباط و پیگیری پروژه های درخواستی برای افراد خارج از ایران چگونه است؟

افراد خارج از ایران می توانند از طریق تلگرام، ایمیل و یا تماس تلفنی از طریق واتزاپ سفارش خود را پیگیری نمایند.

نمونه کارهای پروژه‌های انجام شده توسط پروژه مارکت را از کجا می توانم ببینم؟

شما می توانید برخی از نمونه کارهای انجام شده از پروژه مارکت را در قسمت فروشگاه پروژه مارکت ملاحظه بفرمایید. لازم بذکر است بسیاری از نمونه کارها به دلیل عدم رضایت کارفرما برای انتشار، در فروشگاه بارگذاری نشده اند.

پرداخت هزینه پروژه به چه صورت است؟

پرداخت هزینه انجام پروژه در دو مرحله صورت می‌گیرد، ۵۰٪ بصورت پیش پرداخت و در ابتدای آغاز پروژه و ۵۰٪ در هنگام تحویل کار به مشتری دریافت می شود.

روش‌های پرداخت به چه صورت است؟

برای پرداخت هزینه پروژه می توانید از قسمت پرداخت آنلاین اقدام کنید. برای اینکار نیاز به رمز دوم کارت بانکی خود دارید. همچنین امکان واریز ارزی برای افراد خارج از کشور وجود دارد.

پروژه من محرمانه است، سیاست حفظ حریم خصوصی در پروژه مارکت چگونه است؟

پروژه مارکت اطلاعات شخصی کاربران خود را تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ فرد و نهادی قرار نمی دهد. اطلاعات پروژه های شما در صورت محرمانه بودن و اعلام این موضوع به ما، پس از تحویل کار امحا می شود.

زمان لازم برای انجام پروژه چقدر است؟

هر پروژه ای بسته به میزان سختی، گستردگی موضوع و تخصص مربوطه زمان متفاوتی را برای اجرا می طلبد. در نتیجه زمان هر پروژه با دیگر پروژه ها متفاوت است.

در صورت فوری بودن سفارش خود و زمان محدود چه کاری باید بکنم؟

در صورتی که سفارش شما فوری است و یا طی ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش، لازم است کار به شما تحویل داده شود، باید پس از ثبت سفارش در وبسایت پروژه مارکت، مراتب را به اطلاع تیم پشتیبانی پروژه مارکت برسانید تا پیگیری سفارش شما را در اولویت قرار دهند.

امکان ارتباط با کارشناس بصورت مستقیم وجود دارد؟

امکان ارتباط مستقیم کارشناس و متقاضی وجود ندارد و پروژه مارکت خود به عنوان واسط و جهت جلوگیری از بروز سو تفاهم، ارتباط کارشناس و کارفرما را بصورت غیر مستقیم برقرار می نماید و پیام های طرفین را منتقل می کند.

نحوه همکاری با پروژه مارکت برای انجام پروژه های تخصصی و صنعتی به چه صورت است؟

پروژه مارکت آماده همکاری با تمامی افراد مستعد و توانمند در زمینه انجام پروژه های تخصصی و صنعتی است. در صورت تمایل می توانید از قسمت همکاری با ما اقدام فرمایید.

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟ با ما تماس بگیرید