نحوه کار پروژه مارکت

1

ارسال سفارش پروژه

ابتدا متقاضی با پرکردن فرم سفارش و با توضیح کامل هدف و جزییات پژوهش، با ارسال فایل‌های مربوطه درخواست خود را ثبت می‌نماید. درخواست می‌تواند شامل  انجام پروژه های دانشجویی  باشد. برای درخواست ، ترجمه متون تخصصی، تدریس خصوصی نیز از طریق فرم سفارش اقدام نمایید.

2

بررسی سفارش و قیمت‌گذاری

پس از سفارش پروژه کارشناسان پروژه مارکت قیمت پایه برای انجام پروژه دانشجویی تعیین می‌نمایند. قیمت یک پروژه براساس میزان سختی و زمان تقریبی برای انجام پروژه تعیین خواهد شد. مقطع پروژه نیز در تعیین قیمت پروژه نیز موثر است

3

واریز پیش‌پرداخت و شروع انجام پروژه

پس از قیمت گذاری، پروژه مارکت سفارش پروژه شما را برای کارشناسان مربوطه ارسال می نماید، در نهایت ما سفارش شما را به مناسب ترین قیمت واگذار می نماییم. پس از موافقت شما و واریز مبلغ پیش پرداخت 50 درصدی، انجام پروژه شما آغاز خواهد شد.

4

تسویه حساب و ارسال پروژه

پس از اتمام پروژه، نتایج اولیه پژوهش بصورت دمو برای متقاضی ارسال خواهند شد.  پس از تایید نتایج پروژه و تسویه حساب نهایی، فایل کامل پروژه برای متقاضی فرستاده خواهد شد. متقاضی به مدت 48 ساعت مهلت بررسی محتوای پروژه و بررسی صحت آن را دارد.

انجام پروژه خود را به چه کسانی می‌سپارید؟

پروژه مارکت از ابتدا تلاش داشت تا با همکاری با نخبگان علمی کشور در تمامی مقطع تحصیلی خدمات انجام پروژه دانشجویی، خود را با نهایت کیفیت به متقاضیان ارائه دهد مقایسه میزان تحصیلات تیم کارشناسان پروژه مارکت

  • اساتید هیئت علمی5%
  • دکتری تخصصی15%
  • کارشناسی ارشد60%
  • کارشناسی20%
خدمات پروژه مارکت