سفارش پروژه دانشجویی


با تشکر از شما جهت اعتماد به پروژه مارکت، لطفا جهت ارائه سفارش خود فرم زیر را به طور کامل تکمیل نمایید. ارائه توضیحات و اطلاعات کامل در مورد پروژه به ما، باعث صرفه جویی در وقت شما و انتخاب کارشناسان متخصص در رشته شما خواهد شد. پس از ثبت سفارش ظرف چند ساعت (نهایتا 24 ساعت) با شما تماس خواهیم گرفت. جهت پیگیری سفارش خود از طریق تلگرام با ما تماس بگیرید.

دریافت اطلاعات ذیل به منظور تسریع در امر تعیین قیمت و تعیین کارشناس متناسب با رشته شما می باشد. حفاظت از اطلاعات شخصی شما اولویت اصلی پروژه مارکت است و پروژه مارکت اطلاعات شخصی شما را در اختیار هیچ فرد و نهادی قرار نمی‌دهد. 

اطلاع‌رسانی پروژه شما از طریق پیامک می باشد. خواهشمند است از پاسخگو بودن شماره تلفن همراه وارد شده اطمینان حاصل فرمایید.

حداکثر مقداری که حاضر هستید برای انجام کار خود هزینه کنید بفرمایید. اگر تخمینی از هزینه لازم ندارید، عدد 0 را بگذارید. اگر مبلغ کمی بودجه برای کار خود اختصاص دهید پیشنهادات بیشتر از این مبلغ به شما اطلاع داده نمی شود.

فایل‌های قابل قبول: jpg, jpeg, png, gif,pdf,doc,docx,zip,rar,psd,m,xls,xlsx - حداکثر حجم ارسالی 20 مگابایت. در صورت اینکه حجم فایل ارسالی بیشتر است در قسمت توضیحات به ما اطلاع دهید.

روی دکمه زیر کلیک کن و توی سفارش پروژه‌ات از ما تخفیف بگیر